Dakstra

10 položek celkem
roller2
od 783 Kč

Zastiňující rolety pro střešní okna Dakstra příjemně filtrují dopadající světlo. Praktické a nenákladné řešení zajistí soukromý a ochrání před nechtěnými pohledy z venku.

Roelta zastiňující modrá
od 783 Kč

Zastiňující modré rolety pro střešní okna Dakstra příjemně filtrují dopadající světlo. Praktické a nenákladné řešení zajistí soukromý a ochrání před nechtěnými pohledy z venku.

blackout1
od 1 287 Kč

Rolety pro okna Dakstra jsou opatřeny termo vrstvou, která brání prostupu tepla od horkých slunečních paprsků. Zcela zatemňující rolety pro okna Dakstra Vám umožní nerušený...

blackout3
od 1 287 Kč

Modré rolety pro okna Dakstra jsou opatřeny termo vrstvou, která brání prostupu tepla od horkých slunečních paprsků. Zcela zatemňující rolety pro okna Dakstra Vám umožní...

žaluzie
od 1 658 Kč

Žaluzie s bílými lamelami mají bezšňůrové naklápění lamel, které je zajištěno elegantním způsobem pomocí ovládacího kolečka. Stahování a zatahování žaluzie se provádí spodní...

Venkovní markyza
od 1 561 Kč

Markýzou Dakstra ochráníte váš podkrovní byt před horkem velmi účinně. Díky průsvitnému materiálu přitom neomezíte výhled ven z okna.

předokenní roleta 2
od 10 303 Kč

Chrání před horkem v letních měsících a před chladem v zimě. Venkovní roleta Dakstra je velmi účinná i proti hluku a ochraňuje před vloupáním.

solární rolety Toso
od 9 698 Kč

Venkovní roleta DAKSTRA se solárním napájením. Luxusní doplněk s velmi snadnou instalací bez potřeby vedení kabeláže a s možností roletu ovládat pohodlně a vždy jak ve...

Obrázek11
1 311 Kč

Balení obsahuje šrouby a kliku bez protikusu. Klika pasuje do nových i starých oken Dakstra. Rovněž lze kliku použít s novým i starým protikusem.

klika plastové okno
1 361 Kč

Balení obsahuje šrouby a kliku bez protikusu. Klika pasuje do nových i starých plastových oken Dakstra. Kliku lze použít s novým i starým protikusem.

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem