Markýzy Dakstra proti přehřívání interiéru

od 1 961 Kč

Zvolte variantu

Markýzou Dakstra ochráníte váš podkrovní byt před horkem velmi účinně. Díky průsvitnému materiálu přitom neomezíte výhled ven z okna.

Detailní informace

rozměr,: 55x78 cm
SkIadem
1 961 Kč
rozměr,: 66x118 cm
SkIadem
2 204 Kč
rozměr,: 78x98 cm
SkIadem
2 274 Kč
rozměr,: 78x118 cm
SkIadem
2 274 Kč
rozměr,: 78x140 cm
SkIadem
2 274 Kč

Detailní popis produktu

Venkovní markýzy pro střešní okna DAKSTRA jsou vyrobeny ze sklolaminátové textilie, která je následně potažena nedílnou vrstvou PVC pro odolnost proti nečistotám a plísním. Do místnosti proniká už jen příjemně rozptýlené světlo a interiér se už při použití markýzy nepřehřívá. Pokud právě markýzu nechcete používat, není nic jednoduššího. Markýzu totiž během okamžiku snadno a pohodlně zasuneme zpět do svého pouzdra - stejně snadno jako když zatahujeme běžné rolety. Po zasunutí zpět do pouzdra je markýza bezpečně chráněna před hromady sněhu a ledu a snadno tak přezimuje bez sebemenší újmy.

Na rozdíl od rolet používáním markýz nebráníte výhledu ven z okna. Můžeme tak bránit slunečním paprskům v přehřívání místnosti a zároveň si celý den užívat výhledu do okolí. Markýza nebude bránit ve výhledu z Vašeho střešního okna.

Obtěžuje Vás hluk kapek, které na okenní tabule dopadají při každém dešti? Nemůžete proto klidně spát nebo odpočívat? To jistě oceníte tu vlastnost, že markýzy účinně pohlcují hluk z dopadajících kapek a zabrání nežádoucím zvukovým projevům, které zejména při dlouhotrvajícím dešti mohou být často obtěžující.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stínící doplňky Dakstra
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HV Avatar autora | 6.9.2023
Jsme spokojeni, montáž nebyla složitá a výrobek slouží ke svému účelu dobře.