Zcela zatemňující modrá roleta pro střešní okno Dakstra

od 1 800 Kč

Zvolte variantu

Modré rolety pro okna Dakstra jsou opatřeny termo vrstvou, která brání prostupu tepla od horkých slunečních paprsků. Zcela zatemňující rolety pro okna Dakstra Vám umožní nerušený spánek i za bílého dne nebo sledování televize bez odrazu světla v obrazovce.

Detailní informace

rozměr,: 55x78 cm
SkIadem
1 800 Kč
rozměr,: 66x118 cm
SkIadem
2 100 Kč
rozměr,: 78x98 cm
SkIadem
2 150 Kč
rozměr,: 78x118 cm
SkIadem
2 200 Kč
rozměr,: 78x140 cm
SkIadem
2 300 Kč

Detailní popis produktu

DESIGN A KVALITA MODRÉ zatemňující ROLETY NA OKNO DAKSTRA


Dokonalé zatemnění - zatemňující rolety pro okna Dakstra dokonale eliminují dopadající světlo, podle potřeby promění den na noc.

Ojedinělý design ve spojení s vysokou kvalitou materiálu a dokonalým využitím.

• Roleta je vyrobena z materiálu s dlouhou životností, odolného vůči znečištění, s povrchovou úpravou z antistatické pryže.
• Okraje rolety jsou umístěny v úzkých hliníkových kolejnicích.
• Hliníkový rám zatemňující rolety umožňuje zastavení rolety v libovolné poloze, čímž lze až na 100% zabránit průniku světla. Speciální vrstva odrážející sluneční paprsky (termo-stop) na rubové straně materiálu brání pronikání světla a tepla do místnosti v letních i zimních měsících.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stínící doplňky Dakstra
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KH Avatar autora | 12.11.2022
Rolety dorazili velmi rychle. Montáž podle návodu s obrázky jsem si hravě provedla sama, i když jsem se toho původně bála, ale nakonec montáž byla hračka. Roleta plní svoji funkci dokonale a jsem ráda, že pokud ji stáhnu až dolů, docílím úplné tmy, abychom dcerka i já mohly nerušeně spát třeba i ve dne, což děláme velmi rády. Rolety navíc vypadají velice pěkně = SPOKOJENOST. Holásková