Montážní a ovládací doplňky Toso

8 položek celkem
zateplovací set
1 200 Kč

Zateplení pro střešní okna TOSO a ochrana před vlhkostí.

69/55X2
Lemování TOSO pro hladké krytiny (rozměr 55x78 cm)
od 1 650 Kč

Určeno pro krytiny o výšce od 0 do 16 mm. Konkrétně jsou to například asfaltový šindel, Alukryt, břidlice a další.

48/55X2
Lemování profilované
od 1 650 Kč

Určeno pro krytiny o výšce od 0 do 50 mm. Konkrétně jsou to například taškové krytiny jako KM Beta, Bramac, Tondach dále plechové krytiny imitující tašky, vlnité plechy a podobně.

51/55X2
Lemování TOSO pro vysoko profilované krytiny (rozměr 55x78 cm)
od 1 900 Kč

Určeno pro krytiny o výšce profilu od 16 do 120 mm. Konkrétně jsou to například taškové krytiny jako KM Beta, Bramac, Tondach dále plechové krytiny imitující tašky, vlnité...

63/55X
Lemování TOSO kombi pro dvojice oken (rozměr 55x78 cm)
od 3 600 Kč

Určeno pro okna umístěná ve dvojici instalované v hladké a profilované krytině s výškou profilu od 0 do 120 mm.

66/55X
ovládací doplňky
989 Kč

Slouží pro otevírání a zavírání střešního okna a pro ovládání rolety pro úplné zatemnění.

96
visual product comfort accesories electric opener 3
7 451 Kč

Součástí je i dálkové ovládání. Nicméně když začne pršet tak se díky dešťovému senzoru okno zavře i ve vaší nepřítomnosti.

99

ZATEPLOVACÍ SADA

Pro dokonalou montáž střešního okna je vhodné objednat také zateplovací sadu, která obsahuje izolační materiál a také hydroizolační fólii. Tato speciální fólie odvádí vlhkost směrem od střešního okna a naopak vlhkost a kondenzát, který vzniká pod krytinou vlivem změn teplot, nepropustí směrem ke střešnímu oknu. Tím je střešní okno nejen zateplené, ale i chráněné před vlhkostí.

LEMOVÁNÍ

Lemování nabízíme pro všechny druhy střešních krytin. K dispozici jsou lemování pro samostatně osazené okna i pro sestavy oken vedle sebe nebo nad sebou.

Ovládací doplňky

Myslíme i na případy, kdy jsou vaše střešní okna namontovaná výše a jejich ovládání není možné běžným způsobem. Levnějším řešením je použití ovládací tyče nebo je možné zvolit dražší řešení elektrickým ovládacím systémem, který je vybaven dešťovým senzorem. Díky dešťovému senzoru se v případě náhlého deště střešní okno automaticky uzavře i když právě nebudete přítomni

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení