Lemování

5 položek celkem
Lemování TOSO pro hladké krytiny (rozměr 55x78 cm)
od 1 650 Kč

Určeno pro krytiny o výšce od 0 do 16 mm. Konkrétně jsou to například asfaltový šindel, Alukryt, břidlice a další.

48/55X2
Lemování profilované
od 1 650 Kč

Určeno pro krytiny o výšce od 0 do 50 mm. Konkrétně jsou to například taškové krytiny jako KM Beta, Bramac, Tondach dále plechové krytiny imitující tašky, vlnité plechy a podobně.

51/55X2
Lemování TOSO pro vysoko profilované krytiny (rozměr 55x78 cm)
od 1 900 Kč

Určeno pro krytiny o výšce profilu od 16 do 120 mm. Konkrétně jsou to například taškové krytiny jako KM Beta, Bramac, Tondach dále plechové krytiny imitující tašky, vlnité...

63/55X
Lemování TOSO kombi pro dvojice oken (rozměr 55x78 cm)
od 3 600 Kč

Určeno pro okna umístěná ve dvojici instalované v hladké a profilované krytině s výškou profilu od 0 do 120 mm.

66/55X

Neodmyslitelnou součástí střešních oken jsou montážní doplňky. V první řadě se jedná o lemování, které je nutnou součástí střešního okna potřebnou pro vodotěsné spojení okna s krytinou. Střešní okno a lemování se prodávají samostatně, protože je v nabídce více typů. Výběr vhodného typu určuje výška profilu střešní krytiny, do které bude střešní okno nainstalované. Dále lemování rozdělujeme podle toho, zda budou okna namontovaná v krytině samostatně a nebo ve dvojicích, trojicích nebo jiných sestavách.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení