Plastová střešní okna Toso

2 položek celkem

Cena

51706600
151706600
Plastové střešní okno 3
od 5 170 Kč

Mikro-ventilace s nastavitelnou intenzitou větrání. Spodní ovládání klikou s tříbodovým uzávěrem. Zasklení s TVRZENÝMI dvojskly plněnými argonem. Plastové bezúdržbové...

45/55X
Plastové střešní okno s trojskly
od 6 600 Kč

Plastové střešní okna s trojskly Toso ®. Bezúdržbové provedení a zasklení trojskly zaručí maximální uživatelský komfort a bezstarostné užívání po mnoho let bez potřeby údržby....

766/55X

Plastová střešní okna Toso ® vyrábí tradiční výrobce střešních oken dánský koncern VKR holding (vlastník značky VELUX). Bezúdržbová plastová střešní okna TOSO mají profily s ocelovými výztuhami a komory vyplněné izolací pro ještě lepší protihlukové a tepelně izolační vlastnosti a bezstarostné použití nejen v místnostech s vysokou vzdušnou vlhkostí.

Plastová střešní okna Toso - DVOJSKLO inovované s oběma tabulemi opatřenými nízkoemisivní vrstvou pro lepší izolační vlastnosti.

Plastová střešní okna Toso - TROJSKLO nízkoenergetické pro dokonalou izolaci a příjemné klima podkrovního bydlení v každém ročním období. V letních měsících zabraňuje přehřátí od slunce a v zimě ochraňuje před chladem a současně eliminuje kondenzaci okna vlivem rozdílné vnější a vnitřní teploty.

Plastová střešní okna Toso