Dřevěná střešní okna Toso

2 položek celkem
Dřevěné střešní okno 3
od 4 000 Kč

Mikro-ventilace s nastavitelnou intenzitou větrání. Spodní ovládání klikou s tříbodovým uzávěrem. Zasklení s TVRZENÝMI dvojskly plněnými argonem. Střešní okno je podtlakově...

39/55X2
Dřevěné střešní okno s trojsklem
od 5 000 Kč

Střešní okna Toso ® s trojskly. Vynikající parametry zaručující uživatelský komfort za každého počasí. Koeficient Ug=0,77 W/m2K. Střešní okna s trojsklem prémiové kvality z...

763/55X2

Dřevěná energeticky úsporná střešní okna Toso z výběrové severské borovice v kvalitě A + vyrábí majitel VELUX Group dánský koncern VKR Holding. Použité dřevo je podtlakově impregnované a opatřené dvěma vrstvami kvalitního lakování. Křídla i rámy jsou lamelované, odolné proti deformaci a trvale stálé ve všech povětrnostních podmínkách. Třída nepropustnosti vzduchu je u střešních oken TOSO číslo 4 (ta je v současnosti nejlepší třídou izolace): Dřevěné střešní okna Toso tak svým uživatelům zajistí skutečné úspory nákladů na vytápění.

Dřevěné střešní okna Toso - DVOJSKLO inovované s oběma tabulemi opatřenými nízkoemisivní vrstvou pro lepší izolační hodnotu.

Dřevěné střešní okna Toso - TROJSKLO nízkoenergetické pro zajistí ještě lepší izolaci a komfortní bydlení v každém ročním období. V létě místnost ochrání před přehřátím vlivem slunečních paprsků a v zimě brání chladu pronikat do interiéru a současně zabraňuje rosení oken vlivem rozdílných teplot venku a uvnitř místnosti.

Toso_1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení