Dřevěná střešní okna Toso

Dřevěné střešní okna s trojsklem

2 položek celkem

Cena

44005500
144005500
Dřevěné střešní okno 3
od 4 400 Kč

Mikro-ventilace s nastavitelnou intenzitou větrání. Spodní ovládání klikou s tříbodovým uzávěrem. Zasklení s TVRZENÝMI dvojskly plněnými argonem. Střešní okno je podtlakově...

39/55X2
Dřevěné střešní okno s trojsklem
od 5 500 Kč

Střešní okna Toso ® s trojskly. Vynikající parametry zaručující uživatelský komfort za každého počasí. Koeficient Ug=0,77 W/m2K. Střešní okna s trojsklem prémiové kvality z...

763/55X2

Dřevěná energeticky úsporná střešní okna Toso z výběrové severské borovice v kvalitě A + vyrábí majitel VELUX Group dánský koncern VKR Holding. Použité dřevo je podtlakově impregnované a opatřené dvěma vrstvami kvalitního lakování. Křídla i rámy jsou lamelované, odolné proti deformaci a trvale stálé ve všech povětrnostních podmínkách. Třída nepropustnosti vzduchu je u střešních oken TOSO číslo 4 (ta je v současnosti nejlepší třídou izolace): Dřevěné střešní okna Toso tak svým uživatelům zajistí skutečné úspory nákladů na vytápění.

Dřevěné střešní okna Toso - DVOJSKLO inovované s oběma tabulemi opatřenými nízkoemisivní vrstvou pro lepší izolační hodnotu.

Dřevěné střešní okna Toso - TROJSKLO nízkoenergetické pro zajistí ještě lepší izolaci a komfortní bydlení v každém ročním období. V létě místnost ochrání před přehřátím vlivem slunečních paprsků a v zimě brání chladu pronikat do interiéru a současně zabraňuje rosení oken vlivem rozdílných teplot venku a uvnitř místnosti.

Střešní okno Toso