Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Úvod » Lemování pro dvojice

Lemování Toso pro dvojice pro krytiny s výškou profilu do 120 mm

Řadit podle 
Výrobce  


Použití lemování pro dvojice

Lemování pro dvojice střešních oken Toso je určené pro hladké a profilované krytiny o výšce 0 až 120 mm. Jedná se o stavebnicový systém pro sestavy oken zabudovaných vedle sebe. Celý systém zajistí vždy dokonalou vodotěsnost a snadnou montáž. Běžně dodáváme lemování pro dvojice s rozestupem mezi okny 14 cm. Krovy proto mohou být jakkoli užší, ale nesmějí být širší než 14 cm. Na objednávku je možno dodat i rozteče 12 nebo 10 cm.

Na povrchu hliníkového plechu je speciální vrstva s UV filtrem, která chrání lakování před povětrnostními vlivy a lemování je proto stálobarevné a odolné proti slunečnímu záření. Provedení lemování je konstruováno pro snadnou a precizní montáž se kterou si poradí každý zákazník. Z tohoto důvodu je montáž rychlá a srozumitelná. Kombi lemování vedeme skladem pro všechny nabízené rozměry střešních oken TOSO. Na přání lze dodat sestavy pro více střešních oken umístěných vedle sebe i nad sebou.

NGRkNzZhM