Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Úvod » Elektrické venkovní rolety

Venkovní rolety Toso na elektrický pohon

Venkovní roleta elektrická na dálkové ovládání

Řadit podle 
Výrobce  


Unikání ochrana

Dokonalá ochrana proti teplu, chladu, hluku nebo vloupání! Venkovní roleta je vynikající produkt, který zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci, ochranu proti vloupání a dává vám naprosté soukromí. Venkovní roleta také zajišťuje vyšší odolnost proti všem druhům povětrnostních podmínek, a chrání lépe proti nežádoucím návštěvníkům, pokud si nejste doma.

 

Roleta má elektrický pohon, což umožňuje velmi snadnou obsluhu. Pracuje s 24V pohonem. Motorová řídící jednotka a infračervené dálkové ovládání je součástí balení rolety. Elektická roleta pro střešní okna má dvojitou izolací na povrchu hliníkové lamely, která zajišťuje skvělou zvukovou a tepelnou izolaci. Také speciální konstrukce lamel (zakřivený průřez) umožňuje v porovnání s ostatními produkty na trhu dokonalé a precizní dosednutí při zatažení rolety.

 

Střešní okno a roletu můžete snadno použít současně ve stejnou dobu. Základní část rolety je instalována na křídle, takže lze okno otevřít a přivádět čerstvý vzduch a současně roletou ve stejnou dobu snížit vyhřívání sluncem, což je unikátní vlastnost rolety Toso®. Montáž předokenní rolety Toso® je velmi jednoduchá a roletu lze díky elektrickému pohonu s dálkovým ovládáním velmi pohodlně obsluhovat.

Záruka

Na předokenní elektrické rolety Toso poskytujeme záruku na dobu 10 let

NjNjZThk