Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Úvod » Dřevěná okna s trojskly

Dřevěná střešní okna Toso® s trojsklem

Sestava dřevěných střešních oken s trojsklem

Řadit podle 
Výrobce  


POPIS

Dřevěné střešní okno Toso s trojsklem. Tento model střešního okna je rovněž vybaven mikro ventilací. Větraní je dále možné i běžným otevřením okenního křídla, které lze přetočit až o 180 stupňů pro snadné mytí vnější strany skla z pohodlí místnosti. Okno je vyrobené ze severské borovice v prémiové kvalitě A+. Dřevo je chráněno podtlakovou impregnací a opatřeno dvěma vrstvami finálního lakování. Dřevěné části jsou lamelované a maximálně odolné vůči deformaci a jsou trvale stálé za všech povětrnostních podmínek. Okno má skvělé izolační hodnoty (viz popis níže) a velmi stabilní konstrukci. Třída nepropustnosti vzduchu má číslo 4 (to je nejlepší třída izolace) a střešní okno Toso s trojsklem tak zajistí skutečné úspory nákladů na vytápění.

 

 

Vlastnosti:

· U = 0,77 W / m2K
· Podtlakově impregnováno
· Dvě vrstvy lakování
· Mikro ventilace
· TVRZENÁ zasklení vyplněná argonem
· Certifikace kvality CE
· Záruka na dobu 10 let na celý výrobek a jeho vlastnosti

 

 

ZASKLENÍ

K zasklení je použito kvalitní izolační trojsklo s nerezovými "teplými" rámečky, které zabraňují vzniku tepelných mostů. Mezery mezi skly jsou u našich oken v případě obou komor trojitého zasklení vyplněny argonem, který dále zlepšuje vlastnosti tepelné i zvukové izolace. Zvukový útlum hluku je 33 dB. Kvalitní zasklení snižuje tepelné ztráty v chladném období a v teplých dnech zabraňuje přehřívání obytných místností. Pro opravdu bezpečné bydlení jsou použita výhradně tvrzená skla s mimořádnou odolností proti krupobití.

 

 

OVLÁDÁNÍ

Ovládání našich oken je zajištěné klikou s trojbodovým uzávěrem. Klika je umístěná ve spodní části okna a ovládání je proto pohodlné a dostupné. Klika slouží nejen pro uzavření a otevření okna, ale slouží také jako nastavitelná mikro ventilace se slabším a se silnějším přivětráváním, dle aktuální potřeby uživatele.

 

 

NÍŽE NAD KRYTINOU

Střešní okna a lemování TOSO nové generace jsou konstruována v estetickém provedení pro instalaci níže nad střešní krytinou. Je tím dosaženo velice příznivého vhledu a zároveň docíleno výrazného efektu tepelné izolace. Jelikož je okno instalováno níže v krytině, není tím vystaveno vlivům povětrnostních podmínek, tak jako je tomu u oken ukotvených výše nad krytinou. Další významnou výhodou našich níže ukotvených oken je vlastnost, že se za okny nehromadí led a sníh v takové míře, která je obvyklá u vysoko ukotvených oken.

 

 

ZÁRUČNÍ DOBA A MONTÁŽ

Montáž střešních oken Toso je vhodná pro všechny krytiny a do všech střech, které mají minimální sklon 15 stupňů a maximální sklon až 90 stupňů. Montáž je snadná nejen pro vyškolené montážní firmy, ale dokonce i pro běžné zákazníky, kteří nemají s touto prací žádné předchozí zkušenosti. Aby si s montáží poradil opravdu každý, je z výroby do každého balení okna vkládán podrobný ilustrovaný montážní návod. K prohlédnutí je také bezplatný montážní video návod s postupem krok po kroku. Na střešní okna a lemování značky Toso platí záruční lhůta po dobu 10 let. Důležitou skutečností je, že záruční doba 10 let je platná i tehdy, když si okna namontuje sám zákazník - neprofesionál.

ZjA5NT