Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Úvod » Doplňky pro okna VELUX

Rolety, žaluzie a venkovní markýzy na střešní okna Velux

 

 

Zastiňující rolety pro střešní okna VELUX (béžové a modré)

Stínící rolety pro střešní okna Velux

 

 

Zcela zatemňující rolety pro střešní okna VELUX (béžové a modré)

zcela zatemňující roleta Velux

 

 

Lamelové žaluzie pro střešní okna VELUX (bílé)

Žaluzie pro střešní okna Velux

 

 

Venkovní markýzy (ochrana před horkem) pro střešní okna VELUX

Markýza Velux pro ochranu před horkem

 

 

Venkovní elektrické rolety (komplet s elektromotorem a dálkovým ovládáním) pro okna VELUX

Venkovní roleta na střešní okno Velux

 

 

Rolety a žaluzie pro střešní okna VELUX navržené v duchu minimalistického skandinávského designu.

Doplňky vyrobené v nejvyšší kvalitě společnosti VKR - vedoucího na evropském trhu. Poskytují odpověď na zákazníkovi potřeby maximální kvality a dokonalého vzhledu.

Oteplování klimatu o kterém se hovoří v posledních letech, je výraznější jak z hlediska rozsahu, tak z hlediska rychlosti. Za posledních 100 let se průměrná teplota v Evropě zvýšila v ročním měřítku o 1.0 °C. Zdánlivě se tento údaj nejeví jako významný, přesto významně působí na životní prostředí i na náš styl života. Jelikož je letní období v posledních letech výrazně teplejší a je i více slunečních dnů a zároveň jsou zimy mírnější a rovněž teplejší, došlo vlivem těchto skutečností ke změně poptávky na trhu se zastiňujícími doplňky pro střešní okna. Lidé se více než kdy jindy zajímají o zastiňování svých domovů a o ochranu před prudkým světlem a vysokým teplem.

Souvisejícím jevem tohoto trendu je potřeba přetvoření části domova na přátelský a klidný prostor, který nám zajistí příjemné bydlení a vhodné podmínky pro relaxaci i práci. Při použití rolet, žaluzií nebo markýz do našich střešních oken, zajistíme jednoduše a efektivně ideální podmínky v našich domovech.

Střešní rolety, které dodáváme speciálně pro střešní okna Velux, dodáváme pouze v těch nejžádanějších rozměrech a barvách. Předností nabízených rolet je bezesporu jejich estetická zdařilost s liniemi ve skandinávském stylu. Naše výrobky jsou vyráběné v Evropě společností BKR (BKR vlastní VELUX Group). Díky nízkonákladovosti distribuce jsou naše ceny velmi nízké, přestože kvalita a výroba splňuje přísné normy ISO a rovněž i předpisy týkající se ochrany životního prostředí.

Naše filozofie je jednoduchá: objednávat u výrobce všechny doplňky ve velkém množství v ucelených paletách a tím nabídnout našim zákazníkům kvalitní a účelové produkty od prestižního výrobce za velmi příjemnou cenu.


NmEwZT